mapa serwisu
mapa serwisu
Zobacz także:
 

meble kuchenne i zabudowy
rolety
bramy
parapety
szyby i witraże
konserwacja
okucia
klamki i akcesoria
 
Meble kuchenne i zabudowy
 

Kuchnie i meble do zabudowy

Równolegle do produkcji stolarki otworowej zajmujemy się też produkcją mebli na indywidualne zamówienia. Na podstawie projektu dokonujemy wyceny i przygotowujemy się do realizacji zamówienia, konsultując i uzgadniając z klientem ( bądź projektantem) wszystkie rozwiązania, rodzaje okuć, wygląd, rodzaj materiału i kolor mebli

Różnorodność rozwiązań oraz szerokie możliwości techniczne pozwalają nam na szeroki wybór stylu i wzorów mebli. Dzięki ich oryginalności wnętrza naszych domów i mieszkań będą z całą pewnością wyjątkowe i niepowtarzalne. W naszej ofercie znajdują się zarówno meble klasyczne, o tradycyjnym wzornictwie jak i nowoczesne. Wykonujemy kuchnie, zabudowy wnęk, garderoby, szafy przesuwne, gabinety itp. Szeroka gama materiałów takich jak: fronty drzwiowe, blaty, płyty, oraz akcesoria meblowe pozwalają nam zaspokoić potrzeby i gusta naszych klientów. Warto też dodać, że przy zamówieniu mebli kuchennych Klient może od razu zaopatrzyć się u nas w odpowiedni sprzęt AGD wszystkich producentów, dzięki czemu nasza oferta staje się kompleksowa i bardziej konkurencyjna.

W ofercie firmy znajdują się zarówno meble klasyczne, o tradycyjnym wzornictwie jak i nowoczesne przy zachowaniu najwyższej jakości i funkcjonalności poprzez użycie do ich wytworzenia tylko najlepszych surowców i materiałów. Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary i montaż.

Wykonujemy kuchnie, zabudowy wnęk, garderoby, szafy przesuwne itp. Szeroka gama materiałów takich jak: fronty drzwiowe, blaty, płyty, oraz akcesoria meblowe pozwalają nam zaspokoić potrzeby i gusta naszych klientów.


 
Na skróty
 

 
Polecamy
  
"GARTFEN" Edward Skiba 44-240 Żory - Osiny, ul. Szkolna 27 | tel. 032 435 - 33 - 88 | fax. 032 434 - 43 - 08 | biuro@gartfen.com.pl
 
copyright (c) Gartfen - Edward Skiba projekt i wykonanie: bilik.pl