mapa serwisu
mapa serwisu
Zobacz także:
 

historia
kontakt
współpraca
partnerzy
nagrody
 
Historia firmy Gartfen
 

Historia

Jesteśmy producentem wysokiej klasy drewnianej stolarki budowlanej i mebli ogrodowych. Działamy na rynku już od 1981r. Początkowo świadczyliśmy usługi stolarskie, a z czasem poszerzyliśmy zakres działalności o produkcję mebli ogrodowych oraz drewnianej stolarki budowlanej (okna, drzwi, fasady ogrody zimowe).

Łączymy wiedzę, doświadczenie, kwalifikacje i nowoczesne technologie tworząc produkty, które zaspokajają wymagania Klientów zarówno w kraju jak i poza jego granicami, gdzie eksportujemy nasze wyroby już od ponad 20 lat.
Oprócz udziału w nowoczesnych przedsięwzięciach uczestniczymi także w odtwarzaniu zabytkowej stolarki, wykonując jej repliki.

Misją naszego przedsiębiorstwa jest dopasowanie się do potrzeb i wymagań Klientów, poprzez wykorzystanie w procesie produkcyjnym najlepszych surowców i materiałów, dzięki czemu naszą stolarkę cechuje wysoka estetyka, wytrzymałość, niezawodność niezawodność przyjemność użytkowania.

Na przełomie tych dwudziestukilku lat zebraliśmy duże doświadczenie w zakresie produkcji stolarki budowlanej, znacznie rozbudowaliśmy firmę pod względem infrastruktury. Obecnie firma działa na powierzchni ~2000m2, w skład których wchodzą hale produkcyjne, magazyny, suszarnie oraz biuro obsługi klienta. Park maszynowy wykorzystujący nowoczesne technologie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza są gwarancją produktów najwyższej jakości.


Firma systematycznie bierze udział w wystawach branżowych oraz targach budowlanych, gdzie zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem zwiedzających a także zbiera liczne nagrody i wyróżnienia dla przedstawianych na nich produktów.

W roku 2006 nasza firma obchodziła swoje 25-lecie istnienia. Sposób, w jaki prowadziliśmy swoją działalność przez ten cały okres oraz wysoka jakość i estetyka produktów zyskały uznanie nie tylko wśród klientów, ale również wśród członków Kapituły przyznającej nagrodę "PHOENIX SARIENSIS"


"PHOENIX SARIENSIS"
to nagroda przyznawana przez Zarząd Miasta dla instytucji, organizacji i przedsiębiorstw szczególnie zasłużonym dla miasta Żory oraz jego promocji w kraju i za granicą. Otrzymanie "Feniksa" jest dowodem prestiżu, jakim laureat cieszy się za całokształt działalności.

Firma "GARTFEN" jest również laureatem nagrody przyznawanej przez Szwajcarsko-Polskie Centrum Przedsiębiorczości "FIRMA Z JAKOŚCIĄ 2002".

Wszyscy pracownicy firmy "GARTFEN" dokładają wszelkich starań, aby marka firmy kojarzyła się z wysoką jakością i estetyką produktów, ich wytrzymałości i niezawodności a także miłą atmosferą przy dokonywaniu zakupu.

Jesteśmy członkiem Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów Polskie Okna i Drzwi


 
Na skróty
 

 
Polecamy
  
"GARTFEN" Edward Skiba 44-240 Żory - Osiny, ul. Szkolna 27 | tel. 032 435 - 33 - 88 | fax. 032 434 - 43 - 08 | biuro@gartfen.com.pl
 
copyright (c) Gartfen - Edward Skiba projekt i wykonanie: bilik.pl