mapa serwisu
mapa serwisu
Zobacz także:
 

doradztwo techniczne i pomiar
transport
demontaż i montaż
 
Doradztwo techniczne i pomiar
 

Doradztwo techniczne i pomiar

Rozpoczynając każdą współpracę, zapewniamy fachowe doradztwo techniczne związane z zakupem odpowiedniej stolarki otworowej. Analizujemy i omawiamy indywidualne rozwiązania w dopasowaniu do projektu domu oraz możliwości jego zastosowania. Zakup stolarki powinien być przemyślany, dlatego warto poświęcić temu odrobinę czasu i porozmawiać o wyborze odpowiedniego materiału, czy rodzaju profilu, a kończąc na funkcjonalności, kolorystyce i wyglądzie całej stolarki. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami panującymi na rynku stolarki otworowej. Zatem znając "nowinki" technologiczne oraz potrzeby Klienta, staramy się w jak najlepszym stopniu połączyć te dwie rzeczy. Chodzi tu przede wszystkim o dobór jak najlepszego wariantu okucia, rodzaju zastosowanych szyb oraz elementów poprawiających właściwości wentylacyjne, wizualne i użytkowe pomieszczeń.

Wszystkie realizacje rozpoczynamy od pomiaru bezpośrednio na budowie Klienta, gdzie omawiane są te wszystkie kwestie, które będą miały wpływ na komfort i bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów. Zawsze staramy się znaleźć tzw. "złoty środek" pomiędzy oczekiwaniami naszych Klientów a możliwościami technicznymi, warunkującymi nasze działania. Na pozór niepotrzebna dyskusja pomaga ustrzec się przed błędami oraz zaoszczędzić wielu kłopotów.


 
Na skróty
 

 
Polecamy
  
"GARTFEN" Edward Skiba 44-240 Żory - Osiny, ul. Szkolna 27 | tel. 032 435 - 33 - 88 | fax. 032 434 - 43 - 08 | biuro@gartfen.com.pl
 
copyright (c) Gartfen - Edward Skiba projekt i wykonanie: bilik.pl